Prekių pristatymas

Užsisakydami prekes, galite pasirinkti šiuos prekių atsiėmimo būdus:

1. Atsiimti prekes mūsų salone nemokamai. Galite atsiimti iš mūsų padalinių, įsikūrusių Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.

Po apmokėjimo už prekes gavimo, sandėlyje esančios prekės suruošiamos per keletą valandų. Jei prekes turime kituose padaliniuose, jų atgabenimas į Jums patogų padalinį gali užtrukti iki 3 darbo dienų.

Jei prekių sandėlyje šiuo metu neturime, jų gavimo laiką deriname individualiai.

2. Pristatymas nurodytu adresu per DPD ar Venipak kurjerių tarnybą ir šių kurjerių tarnybų valdomą savitarnos paštomatų tinklą. Jei užsakymas užpildytas ir apmokėjimas gautas iki 14 val., užsakytos prekės dažniausiai pristatomos jau kitą darbo dieną. Jei užsakymas pateiktas ir apmokėtas vėliau, prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas. Jei pasirinkote prekių pristatymą Jums patogiu adresu tiesiogiai į rankas, prieš pristatydamas siuntą kurjeris susisieks su Jumis nurodytu kontaktiniu telefonu. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute arba el. paštu.  Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi. Jei pasirinkote pristatymą per paštomatų tinklą, gausite SMS žinutę su siuntos atsiėmimo kodu Jūsų pasirinktame paštomate.

  • Prekių pristatymas yra nemokamas, įsigyjant prekių už 70€ su PVM ir daugiau.
  • Jei užsakymo suma mažesnė nei 70€ su PVM, prekių pristatymo kaina tiesiogiai į rankas yra 3,99€ su PVM; per DPD paštomatus 2,99€ su PVM. 
  • Siuntos (ne į paštomatus) į Kuršių Neriją yra apmokestinamos papildomu 21€ su PVM pristatymo mokesčiu, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.

Priimdami siuntą būtinai patikrinkite siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, turite teisę siuntos nepriimti. Priėmus siuntą, laikoma, kad siunta buvo pristatyta be pažeidimų.

Jei prekių sandėlyje šiuo metu neturime, jų gavimo laiką deriname individualiai.

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos