Apie mus

UAB Eproma Eproma
Įmonės kodas 133797095
PVM mokėtojo kodas LT337970917
SWIFT kodas CBVILT2X
Adresas Savanorių pr. 301, LT-50123 Kaunas
Bankas AB SEB bankas
Banko kodas 70440
Atsiskaitomoji sąskaita LT78 7044 0600 0309 3479

UAB "EPROMA" saugos technologijų srityje dirba jau nuo 1993 m. Per tą laiką susiformavo įmonės darbo tradicija - nuolatos rūpintis savo klientu. Mūsų įmonė konsultuoja, projektuoja, parduoda, diegia bei aptarnauja:

  • apsaugos signalizacijos sistemas;
  • priešgaisrinės signalizacijos sistemas;
  • vaizdo  stebėjimo sistemas;
  • įeigos  kontrolės sistemas;
  • kompiuterinius tinklus;
  • elektromagnetinių spynų sistemas.

Įmonės veikla vykdoma Lietuvos teritorijoje ir už jos ribų.

Mūsų padaliniai:

  • Centrinė būstinė įsikūrusi Kaune, Savanorių pr. 301. Šis APSAUGOS SISTEMŲ CENTRAS yra didžiausias apsaugos sprendimų salonas regione;
  • 2003 m. įkūrėme padalinį Vilniuje;
  • 2016 m. atidarėme padalinį Klaipėdoje. 

UAB EPROMA yra asociacijos AVG (Apsaugos verslo grupė) narė, kurios gretose aktyviai dalyvaujame sprendžiant problemas susijusias su efektyvių apsaugos priemonių kūrimu bei realizavimu.

Mūsų paslaugų ir produkcijos užsakovai bei vartotojai yra ne tik privatūs asmenys, bet ir pramonės įmonės, statybinės organizacijos, projektavimo institutai, prekybos centrai, viešbučiai, degalinės, oro uostai. 

UAB EPROMA tikslas - pasiūlyti ir įgyvendinti optimalius apsaugos sistemos techninių sprendimų projektus, laikantis nustatytų projektavimo standartų  ir aukščiausių kokybės reikalavimų. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva - išskirtiniai UAB EPROMA privalumai.

Įmonėje dirba kvalifikuoti bei atestuoti specialistai,  kurie nuolatos  tobulina savo įgūdžius ir žinias Lietuvoje ir užsienyje. Tai padeda užtikrinti patikimą  žmonių, patalpų ir vertybių  apsaugą. Tai patvirtina LR Aplinkos ministerijos atestatas Nr.1406, suteikiantis teisę atlikti įvairių apsaugos sistemų projektavimo ir montavimo darbus ypatingos paskirties objektuose. Atliekame priešgaisrinių sistemų techninį patikrinimą bei priežiūrą (licencija nr. 0056).

UAB EPROMA bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio kompanijomis: Dahua Technology, INIM, DSC, Paradox, ID Teck, UAB Trikdis ir kt. Stengiamės, kad inovatyvios ir modernios technologijos kuo greičiau pasiektų Lietuvos vartotoją. Be to, visiems darbams, paslaugoms ir produkcijai taikome lanksčią nuolaidų sistemą.

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos