ePoE technologija

Pasiek nepasiekiama su ePoE technologija!

800 m atstumas su ePoE – sumažinkite instaliavimo medžiagų kaštus.

Pasinaudokite ePoE technologijos privalumais:

  • Išplėstinis PoE duomenų perdavimas: 800 m/10Mbps/13W arba 300 m/100Mbps/25,4W;
  • Automatinis nustatymas, Plug & Play funkcionalumas;
  • Gausus technologiją palaikančių IP vaizdo kamerų, tinklinių vaizdo įrašymo įrenginių (NVR) ir tinklinių komutatorių pasirinkimas;
  • Ši technologija puikiai pasitarnauja perėjimui iš analoginių sistemų prie IP sistemų: IP vaizdo įrašas, audio įrašas, valdymas ir maitinimas (4 viename) per koaksialinį kabelį.

Dahua ePoE technologija leidžia pasiekti maitinimo, vaizdo, garso ir valdymo signalų perdavimą dideliais atstumais iki 800 m (10Mbps srautas) arba 300 m (100Mbps srautas) per CAT5 ar koaksialinį kabelį naudojant pažangią 2D-PAM3 kodavimo moduliaciją. 

Dahua ePoE technologija siūlo naują būdą signalo perdavimui dideliais atstumais tarp IP kamerų ir komutatorių. Tai leidžia lanksčiau ir paprasčiau įrengti vaizdo stebėjimo sistemas, padidina sistemos patikimumą ir taupo įrengimo bei elektros instaliavimo medžiagų sąnaudas.

ePoE naudojant  tinklo kabelį

Įrenginėjant vaizdo stebėjojimo sistemas didelėms erdvėms, tokioms kaip sandėliai, parkai, sodai, automobilių stovėjimo aikštelės, vaizdo kameras paprastai reikia išdėstyti toli nuo valdymo centro, neretai reikalingi didesni nei 100 m atstumai. Įprastinis sprendimas yra montuoti tarpinius komutatorius signalo perdavimo diapozono išplėtimui. Tačiau tai padidina įrangos ir instaliavimo sąnaudas, nes komutatoriaus sumontavimui reikalingas maitinimo šaltinis ir jungiamoji dėžutė. Tai taip pat apsunkina sistemos priežiūrą ir padidina gedimų tikimybę.

Dahua ePoE sistema siūlo paprastą ir efektyvų sprendimą. Dahua ePoE palaiko tiek maitinimo, tiek vaizdo, garso ir valdymo signalų perdavimą iki 800 metrų atstumu per standartinį Cat5 eterneto kabelį. Tai labai supaprastina tinklo konstrukciją, nes norint pajungti priekinį prietaisą su galiniu reikalingas tik vienas laidas, dėl to padidėja visos sistemos patikimumas ir sumažėja įrengimo bei priežiūros sąnaudos.

ePoE naudojant koaksialinį kabelį

Pereinant iš analoginių stebėjimo sistemų į tinklines sistemas, jau esančio koaksialinio kabelio panaudojimas gali žymiai sumažinti instaliavimo sąnaudas. Norint panaudoti jau esančius kabelius, turime išspręsti 3 problemas: IP video signalas ir RJ45 jungtis turi būti pritaikyta suderinimui su koaksialiniu kabeliu, sistema turi palaikyti visą koaksialinių kabelių ilgį, taip pat maitinimas turi būti perduodamas per koaksialinį kabelį. Dahua ePoE technologija išspręndžia visas šias problemas, todėl galima lengvai panaudoti esamus koaksialinius kabelius įrengiant IP vaizdo sistemas. Speciaus sujungėjas LR1002 jungiamas prie IP kamerų eternet prievado arba tinklo jungiklių, esančių viename gale ir kokasialinio kabelio kitame gale. Dahua ePoE palaiko net iki 1000 metrų signalo perdavimą per RG59 koaksialinį kabelį (10Mbit/s greičiu) ir tiekia PoE maitinimą IP kameroms. Tai paprastas ir efektyvus „plug and play“ sprendimas, kuris gali žymiai sumažinti analoginių sistemų perėjimo prie IP sąnaudas.

epoe per koasilianį kabelį

epoe ePoE technologiją palaiko PRO klasės IP vaizdo kameros ir įrašymo įrenginiai.

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos