WizSense

WizSense technologija apima platų asortimentą inovatyvių Dahua Technology vaizdo stebėjimo produktų, turinčių integruotas AI (dirbtinio intelekto) funkcijas, kurios priklauso „LITE AI“ klasei. Šie produktai yra su nepriklausoma AI mikroschema, integruotu mokymosi algoritmu. Ši technologija įgalina įrenginius labai tiksliai atpažinti vaizdo medžiagoje žmones ir transporto priemones, taip vaizdo stebėjimo sistemos vartotojams atkreipiant dėmesį į iš tiesų tikslinius objektus. Su inovatyvia Wizsense technologija jūsų vaizdo stebėjimo sistema tampa išmani, paprasta ir praktiška.

WizSense technologija

Išmanumas apima vaizdo sistemos dirbtinio intelekto ir mokymosi / tobulėjimo galimybes. Tokie sistemos privalumai, kaip tikslūs aliarmai reaguojant išimtinai tik į žmogaus ar transporto priemonės pasirodymą, greita paieška, ištkeklių optimizavimas, leidžia padidinti vaizdo stebėjimo efektyvumą.

Paprastumas apima lengvą įrenginių konfigūravimą, tarkime SMD Plus (smart motion detection) funkcija įjungiama vienu mygtuko paspaudimu. Tai palengvina kasdienį sistemos naudotojo darbą, palengvina verslo sprendimų priėmimą.

Praktiškumas – tai WizSense vizija, kad AI technologijos gali suteikti naudos ir galimybių bet kuriam sistemos naudotojui. Prieinamos kainos ir lengva konfigūracija leidžia lengvai panaudoti inovatyvias technologijas realiems, praktiškiems poreikiams kasdienybėje. Tai nebėra aukštosios technologijos, prieinamos tik išskirtiniams vartotojams.

Esminės WizSense technologijos

SMD Plus Perimetro apsauga

Kuo skiriasi Perimetro apsaugos ir SMD Plus funkcijos? Trumpas paaiškinimas lentelėje:

Perimetro apsauga SMD Plus

Palaikomi kanalai
(išmaniam sistemos valdymui)

Ribotas skaičius kanalų Visi kanalai
Konfigūracija Reikalingas ribų pažymėjimas ir įsibrovimo taisyklių nustatytmai Aktyvuojama vienu mygtuku
Pritaikymo aplinka Taikoma konkrečiai apvestai sričiai, kur aktualu aptikti įvykius Taikoma visam kameros matomam plotui

Sužinokite daugiau apie WizSense peržiūrėję video:

Sprendimai ir produktai

Su skirtingomis produktų kombinacijomis, galite išgauti skirtingas funkcijas ir naudas. Pasirinktie, tai kas aktualu arba derinkite su turimais produktais. Galimi WizSense deriniai ir teikiamos naudos:

wizsense + wizsense

įprasta + wizsense

HDCVI + wizsense

Wizsense kameros + paprastas NVR

Sužinokite daugiau apie mūsų WizSense vaizdo stebėjimo produktus ir išsirinkite:

Wizsense IP kameros Wizsense NVR Wisense XVR
© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos