Full-Color: išmanaus dvigubo pašvietimo technologija

Kas yra Dahua išmani dvigubo pašvietimo technologija? 

(Angl. k. Dahua Smart Dual Illuminators Technology)

Dahua Smart Dual Illuminators technologijoje naudojamas išmanusis algoritmas, kuris tiksliai aptinka reikiamus objektus. Jos principas: įpratas IR pašvietimas yra įjungiamas naktį bendram vaizdo stebėjimui, tačiau kai kamera užfiksuoja tikslinį objektą, įjungiamas LED pašvietimas ir kamera reikiamoje zonoje įrašo aiškų spalvotą vaizdą apie jums aktualius įvykius. Jei objektas palieka saugomą zoną, šiltas LED pašvietimas išsijungia ir toliau naudojamas IR pašvietimas. Taip sumažinama šviesos tarša aplinkoje, nenaudojama ryški šviesa, kai tam nėra reikalo.

Peržiūrėti mūsų asortimente esančias Smart Dual Illuminators kameras ir įsigyti galite čia

HDW5541H-ASE-PV

Smart Dual Illuminators technologijos savybės

  • Numatytasis nustatymas kameroje yra išmanus persijungimas iš IR pašvietimo į LED pašvietimą, užfiksavus atitinkamą objektą stebėjimo zonoje.

Dahua Smart Dual Illuminators technologijos savybė

  • IR pašvietimo režimas (gali būti pasirenkamas): naudojamas TIK standartinis IR pašvietimą visą laiką nakties metu. Tinkamas situacijose, kai papildomas pašvietimas nėra reikalingas, sumažinama šviesos tarša.
  • Šiltos LED šviesos režimas (gali būti pasirenkamas): tamsiu metu naudojamas TIK šiltas LED pašvietimas. Naudojamas, kai būtinas pilnai spalvotas vaizdas visą laiką nakties metu.

Dahua Smart Dual Illuminators Technology

Papildomos savybės

Su Dahua mobiliąja programėle valdykite kameros pašvietimo režimą bet kur ir bet kada pagal poreikį labai paprastai.

Mobile App: Remotely manage camera illumination anywhere, anytime

Pašvietimo režimas pagal tvarkaraštį: nustatykite pašvietimo režimus skirtingiems laiko periodams pagal savo poreikį.

Pašvietimo režimai:

  • išmanus pašvietimas
  • šiltos šviesos LED pašvietimas
  • IR pašvietimas

Laiko periodai:

  • 7 dienos, sekmadienis - šeštadienis
  • 24 valandų ciklas

Illumination Plan

SMD Plus: išmani judesio detekcija plius. SMD Plius technologija turi integruotą besimokantį algoritmą. Funkcija leidžia kamerai tiksliai atskirti transporto priemonės ir žmogaus judesį, taip sumažinant netikrus aliarmus, sukeliamus nesusijusių objektų.

Perimetro apsauga. Perimetro apsauga su integruotu besimokančiu algoritmu gali informuoti apie atitinkamo objekto judesį apibrėžtoje ar kitais nustatytoje zonoje. 

Perimeter Protection

Greita paieška. Išfiltruojami ir ištraukiami žmogaus ir automobilio objektai iš didelio nufilmuoto srauto. Taip galutiniam kameros vartotojui daug lengviau peržiūrėti ir išsianalizuoti įvykių istoriją. 

© UAB “Eproma” Visos teisės saugomos